Apie mus

Antstolio Giedriaus Salicko veiklos teritorija, vykdant antstolio funkcijas, apima Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų, Prienų rūmų ir Lazdijų rūmų veiklos teritorijas. Lietuvos Respublikos antstolių įstatyme numatytas paslaugas antstolis teikia visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Pagrindinis kontoros tikslas – tinkamai ginti išieškotojų (kreditorių) teises, kad būtų užtikrintas realus skolos išieškojimas tiek ikiteisminio išieškojimo metu, tiek vykdant vykdomuosius dokumentus bei teikti teisines paslaugas, kurių kokybė atitiktų nuolat besivystančią ir besikeičiančią verslo aplinką.

Kontoroje dirbantys profesionalūs, kvalifikuoti ir patyrę specialistai visada stengiasi užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą, t. y. vykdymo veiksmų atlikimą laiku ir tinkamai; išieškotojo (kreditoriaus) interesų gynybą teisėtomis priemonėmis ir kuo operatyvesnį pateiktų vykdomųjų dokumentų įvykdymą; nuolatinių kontaktų su išieškotoju (kreditoriumi) palaikymą ir greitą reakciją į pastabas; sąžiningą profesinių pareigų atlikimą; aukštą skolų sugrąžinimo efektyvumą. Antstolio kontoroje yra įdiegta specializuota vykdomųjų dokumentų apskaitos programa, leidžianti antstoliui operatyviau ir kokybiškiau atlikti savo darbą.